Szukaj

Kalendarz

  Listopad 2018
  P W Ś C P S N
  « Paź    
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930  

Własna firma

  Od pewnego czasu bardzo modne w Polsce stało się zakładanie własnych firm. W szczególności na taki krok decydują się młodzi ludzie, którzy szukają pieniędzy zakładając własną działalność gospodarczą. Jednak zakładanie firmy to wcale nie taka prosta sprawa, a w szczególności prowadzenie własnego biznesu. Własna firma to bardzo duża odpowiedzialność bez której zyski są niemożliwe. Ponadto na dzień dzisiejszy sukces osiągają tylko i wyłącznie firmy, które trafiają ze swoimi usługami w rynek. Pomysł na własną działalność gospodarczą to pierwszy krok w celu zarabiania pieniędzy. Jednak dużo trudniejsze jest rozkręcenie własnej działalności do takiego stopnia by generowane przez nią zyski mogły nas cieszyć. To już należy do zdecydowanie trudnych zadań, ponieważ rynek jest przesycony prywatnymi firmami w szczególności małymi, które proponują mały zakres usług. Zysk z firmy zależy przede wszystkim od jej odpowiedniej reklamy, a także produktów jakie oferuje swoim klientom.

  Na dzień dzisiejszy małe firmy mają bardzo nikłe szanse powodzenia utrzymania się na rynku dłużej niż dwa lata. Zdecydowanie w tej kategorii prym wiodą potężne firmy, które dla swoich klientów mają przygotowany bardzo duży asortyment usług. W tym momencie mniejsze firmy wypychane są z rynku przez te największe, które generują ogromne dochody. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu małe firmy miały zdecydowanie większe szanse na przetrwanie. W tym momencie mała firma, żeby przetrwać na rynku kilka lat musi naprawdę mieć dobrze opracowaną strategię działania, ponieważ zdecydowana większość klientów woli korzystać z usług znanych i dużych firm. Jednak czy to założenie małej czy dużej firmy wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Jeżeli ktoś nie jest przygotowany na ciężką prace nie powinien decydować się na taki krok, ponieważ straci i pieniądze i czas, w którym mógłby zarobić pieniądze gdzie indziej.

Na czym polega inwestycja w poleconych w programach parterskich, GPTR i PTC

Osoby, które próbowały swojej przygody z zarabianiem w Internecie szybko przekonują się, że bez własnej inwestycji nie sposób zarobić jakichkolwiek rozsądnych pieniędzy. Aby odnieść sukces na tym polu należy zainwestować nie tylko wiele swojego czasu, ale także bardzo często własne środki finansowe. Warto jednak poznać skuteczne metody, które umożliwią nam w dłuższej perspektywie czasu osiąganie poważnych środków pasywnych. Czym one są? Środki pasywne to pieniądze, które otrzymujemy na okres bezterminowy praktycznie nie musząc w tym celu wykonywać pracy. Przykładam mogą być tutaj emerytury pracownicze, zyski z programów parterskich, programów PTC/GPTR czy z własnej strony internetowej. Jako, że będziemy się zajmować jedynie zarabianiem w Internecie pierwszy przykład nie będzie tutaj poddawany szerokiej analizie. W skrócie wygląda to jednak tak, że nasza praca w długim okresie poprzez wieloletnie inwestycje (składki do ZUS) staje się po pewnym czasie pasywnym dochodem. W przypadku zarabiania w Internecie wszystko działa na podobnych zasadach, z tym, że na efekt nie musimy najczęściej czekać aż tak długo.

Niezależnie od sposobów za pośrednictwem których będziemy chcieli generować dochody warto pomyśleć o założeniu własnej strony lub bloga. Będziemy mogli w ten sposób otrzymywać wynagrodzenia za zamieszczane tam zewnętrzne reklamy, zdobywać poleconych w programach parterskich, a także programach GPTR/PTC. Wszystko polega na tym, że osoba zapisana z naszego linku parterskiego (reklama zamieszczona na stronie) będzie osiągała dla nas pewien zysk. Przykładowo od jej zarobków kilka-kilkanaście procent wpłynie na nasze konto w programie parterskim, a ta osoba nic na tym nie straci, a zarabiać może polecając serwisy innym użytkownikom. Aby zdobyć dużą ilość poleconych warto oprócz założenia własnej strony internetowej pomyśleć o zakupie reklamy w programach GPTR. Ceny takich reklam są śmiesznie niskie, a trafiamy w ten sposób do tysięcy osób zainteresowanych zarabianie w sieci – czyli idealnej grupy docelowej. Najskuteczniejszym sposobem w dłuższej perspektywie czasowej wydaje się zakup impresji bannera z limitem wejść. Zapłacimy wtedy wyłącznie za wejście na naszego bannera reklamowego, na przykład za 50 wejść wyłącznie 50 groszy.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Ankieta

Jak oceniasy swoje finanse_

Wyniki

Loading ... Loading ...
Listopad 2018
P W Ś C P S N
« Paź    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930